רונן 054-2239755
משה 050-3647469

אחזקת מבנים מסחריים

במבנים מסחריים נדרשת תחזוקה שוטפת- מה שיכול לחסוך לכם הרבה מאוד זמן והרבה מאוד כסף.

תוספת בנייה – מה המשמעויות

  • כמו בבנייה חדשה גם תוספת בנייה מחייבת לעבוד לפי התקנים והחוקים השונים שהמדינה או הרשות מפרסמות מפעם לפעם. במפגש הראשון של נציג חברת נבון הנדסה עם הלקוח עושים הצדדים תיאום ציפיות, דרישות הלקוח והכל מוכנס לתוך תכנית עבודה ומפרט טכני. חשוב שהכול יהיה ברור, מסודר וכתוב מול הלקוח על מנת שלא תהיינה אי הבנות בהמשך, ועל מנת שהלקוח יוכל לדעת שהכול מסודר ומאורגן בצורה אחראית ומקצועית.
  • אם שאלתם את עצמכם מה חשוב שיהיה כתוב בהצעה, נשמח לפרט בעבורכם. המפרט הטכני מכיל כמויות של חומרי גלם, סוגי חומרי גלם והבטחה שלכול חומרי הגלם יש אישור של מכון התקנים על פי החוק. לצד כל אלה עלויות של כל סעיף וסעיף. באמצע העבודה יוצא דו"ח אמצע על ידי המהנדס האחראי שיהיה חלק מהדו"ח המסכם.
  • מאחר ותוספת בנייה בתחום הפרטי יש סיכוי שתיעשה בזמן שהמשפחה ממשיכה להתגורר בבית על המהנדס האחראי לדאוג לכל אמצעי הביטחון והזהירות לבד יפגע מישהו מבין דיירי הבית או מבין האורחים המגיעים לאזור. חשוב מאד לעבוד בצורה בטוחה, אחראית ומקצועית וכמובן עם כל האישורים הנדרשים לקיום העבודה.

מה אנחנו מציעים

אנחנו בחברת נבון הנדסה מציעים ללקוחות שלנו שירותי ליווי ופיקוח בפרויקט לבניית תוספת בנייה. מהנדס מעובדי המשרד ילווה את הלקוח מתחילת העבודה ועד סיומה, מתן המפתח. אנחנו מבטיחים לכל לקוח ליווי צמוד של מהנדס מהחברה מרגע ההתקשרות ועד סיום העבודה. אנחנו דואגים להדרכת הלקוח בכל מה שקשור בהגשת בקשות לאישורים השונים במוסדות כמו חברת חשמל, רשות מקומית, משטרה  ומכבי אש. בכל בעיה שמתעוררת אנחנו נכנסים לתמונה.

באתר הזה תוכלו להתעדכן באופן רציף, וכמובן גם לקבל את כל המידע אודות העבודה, לראות תמונות מעבודות קודמות של החברה, הסבר על אופן העבודה ומהם התחומים בהם אנחנו מתמחים.

מחכים לשמוע מכם!

דברו איתנו

אנא הזן נושא.
אנא הזן הודעה.
logo

חברת נבון היא חברת תכנון, פיקוח והקמת פרויקטים כבר שנים רבות. בראשה עומד רונן נבון, בוגר הפקולטה להנדסה אזרחית, בעל ניסיון רב בניהול פרויקטים במגזר הפרטי והמסחרי.

Ⓒ כל הזכויות שמורות 2018