רונן 054-2239755
משה 050-3647469

בדק בית

רבים לא יודעים מדוע צריך בדק בית, אך הסיבה פשוטה - הן אם מדובר בדירה חדשה מקבלן ולבטח אם מדובר בדירה משומשת.
בדיקת בדק בית ע"י אחד מהמקצוענים של חב' נבון הנדסה, תביא לידיעת הרוכשים את מצב הנכס מעין מקצועית, אחראית ואמינה.

בדק בית טרם רכישה – ימנע הרבה כאבי ראש בהמשך

שנים של עבודה קשה וחסכונות והינה אתם רגע מלרכוש את דירת חלומותיכם, רגע לפני שזה קורה אנחנו נכנסים לתמונה ומוודאים שתקבלו את מלוא התמורה לכספכם. גם אם הכול נראה מושלם, אנחנו כאן על מנת לוודא זאת. עם נבון הנדסה צעדיכם הראשונים בדירה יהיו בדיוק כפי שדמיינתם.

בדק בית אצל נבון הנדסה – מה אנחנו מציעים

חברת נבון הנדסה היא חברה וותיקה בתחום שמציעה ללקוחותיה גם שירותי בדק בית בנוסף לשירותים נוספים ורבים. כל עובדי החברה הינם בעלי מקצוע בתחום ברמה גבוהה ודו"ח בדק בית שנחתם על ידי מי מעובדיה הוא מסמך מחייב לכל מי שהזמין את העבודה. אנחנו נותנים שירותי בדק בית לדירות מקבלן ומיד שניה, מבנים משותפים, מבני תעשייה מבנים ציבוריים ובנוסף נותנים גם שירותי פיקוח לאחר תיקון הליקויים שנמצאו בדו"ח הראשוני. אנחנו מבצעים את בדק הבית באמצעים טכנולוגיים חדשניים שמאפשרים בדיקה מיומנת ואמינה.

למה אנחנו

לחב' נבון הנדסה ניסיון רב שנים בתחום.

אנו נבדוק את הנכס על כל חלקיו ופרטיו,  נערוך דו"ח מקיף, אחראי, מקצועי וברור על כל סעיפיו. לחברתנו ניסיון בבדיקת ווילות פרטיות, דירות במבני מגורים רבי קומות ומבני תעשייה, נשמח שתבחרו בנו ותהיו חלק ממשפחת נבון הנדסה.

להיות חלק מהרגע הגדול והחשוב של רכישת דירה זו הזכות שלנו!

דברו איתנו

אנא הזן נושא.
אנא הזן הודעה.
logo

חברת נבון היא חברת תכנון, פיקוח והקמת פרויקטים כבר שנים רבות. בראשה עומד רונן נבון, בוגר הפקולטה להנדסה אזרחית, בעל ניסיון רב בניהול פרויקטים במגזר הפרטי והמסחרי.

Ⓒ כל הזכויות שמורות 2018